12 نکته افزایش فروش شما و پرداخت سود اعضا - آموزش و درآمد واقعی و منطقی از اینترنت ( درآمد کلیکی PTC)
X
تبلیغات
زولا

آموزش و درآمد واقعی و منطقی از اینترنت ( درآمد کلیکی PTC)

از وبگردی در اینترنت کسب درآمد کنید

12 نکته افزایش فروش شما و پرداخت سود اعضا


شارژ بفروشید ؛ سود کنید !


با سلام

سود تمامی اعضایی که درخواست وجه داده بودند بصورت روزانه تا به امروز واریز شده است .

توجه شما را به چند نکته جلب میکنم :

1 - با توجه به انتقال سرور سایت به داخل کشور و هماهنگی بیش از پیش در تعامل با بانک و همچنین فروش شارژ و ارسال پیامک و ایمیل پیشنهاد می شود تبلیغات گسترده بر روی فروشگاه خود را آغاز نمایید زیرا بستر لازم برای فروش و بازریابی گسترده شما عزیزان فراهم شده است .

2 - در سایت ها و وبلاگ های معتبر و کوچک و بزرگ تبلیغات بگیرید و سعی کنید حتما به فروشگاه خود دامنه متصل کنید (برای فروش حرفه ای ها)

3 - از تبلیغات بصورت ایمیل غافل نشوید .

4 - در فیسبوک و گروه های ایمیلی تبلیغات کنید و سایت خود را برای فروش بیشتر به دوستانتان معرفی کنید .توجه داشته باشید معتبرترین راه تبلیغات تبلیغات زبانی است بخصوص بین دوستان .

5 - تبلیغات با پیامک . پنل پیامک تهیه کنید و برای فروشگاهتان تبلیغات کنید و یا به همه دوستانتان در موبایلتان تبلیغ و آدرس سایت را بفرستید .

6 - فراموش نکنید ما همیشه به بهترین فروشگاهها و فروشندگان جوایز و هدایایی اهدا خواهیم کرد و درصورت قوی شدن سیستم مطمئنا جوایز نفیسی حتی از قبیل اتومبیل و غیره در آینده به سیستم اضافه خواهد شد . پس فراموش نکنید که شما می توانید با شروع خیلی خوب از الان نامزد دریافت بهترین جوایز سیستم باشید .

7 - انشالله قصد داریم سود فروش را برای افرادی که فروش بالایی دارند بیشتر کنیم یعنی شما با فروش بیشتر سودتان نیز بیشتر خواهد شد . پس حتما برای افزایش فروشتان عجله کنید .

8 - فکر نکنید اگر روزانه 10 یا 20 عدد یا حتی 100 عدد شارژ می فروشید فروشتان بالاست . بله شما به نسبت کسی که روزی 1 عدد فروش دارد فروشتان بالاست . ولی فراموش نکنید شما می توانید در فضای اینترنت حتی روزانه 4 یا 5 هزار عدد نیز بفروشید که اگر به این رقم برسید حتی نیازی به جوایز ما هم نخواهید داشت چون در این حالت فروش ، شما ماهانه تا 10 میلیون تومان نیز درآمد خواهید داشت .
باور ندارید ؟ میانگین بگیرید :
میانگین فروش هر شارژ هزاری ، دوهزاری ، پنج هزاری ، ده هزاری و 20 هزاری را که بگیرید تقریبا می شود 3000 تومان (چون اکثرا فروش هزاری و دوهزاری می باشد) .
خب ! حالا وقتی شما روزانه 5000هزار عدد شارژ بفروشید یعنی 5000عدد × 3000تومان = 15000000 تومان در روز . حالا 15000000 × 2%سودشما = 300000 تومان . روزی 300000 تومان درامد یعنی در ماه 9 میلیون تومان .

9 - چطور فروش خود را به روزی 5000 فروش برسانیم . جواب : فقط تبلیغات و مقداری صبر

10 - تبلیغات : تبلیغات راه های زیادی دارد که در بالا گفته شد فقط یادتان باشد تبلیغات خوب بنر و شعار خوب هم می خواهد . اگر در اینترنت تبلیغات می کنید حتما قبل از انجام تبلیغات یک بنر مناسب انتخاب کنید و یا بدهید طراحی کنند . البته در بخش معرفی به موتورهای جستجو و بنر ها . بنر برای شما تهیه کرده ایم . از این بنر ها هم می توانید استفاده کنید .

11 - ما نیز در حال آماده کردن قالب های بیشتر و بهینه شده برای موتورهای جستجو هستیم تا شما از طریق موتورهای جستجو نیز بازدید زیادی داشته باشید .

12 - از تبلیغ در دانشگاهها و کافی نت ها و گیم نت ها و تبلیغات در انجمن های اینترنتی و تالارهای گفتگو و در بخش نظرات وبلاگ ها غافل نشوید .

و در پایان جمع بندی را به این نکته خلاصه می کنم :

کار شما در این سیستم تبلیغات برای فروشگاهتان است . تنها کاری که به شما سپرده شده برای افزایش سودتان .

امیدواریم تنها کارتان را خوب و موفق انجام بدهید زیرا همه چیز به خودتان بر میگردد .

حالا همه چیز برای شروع فراهم است درنگ نکنید .

با آرزوی موفقیت برای شما .

برچسب‌ها: شارز، فروشگاه، سود، نکته، ترفند
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 11 مهر‌ماه سال 1392 ساعت 15:45 | نویسنده: arfo | چاپ مطلب 0 نظر