نیاز به یک وب سایت - آموزش و درآمد واقعی و منطقی از اینترنت ( درآمد کلیکی PTC)
X
تبلیغات
زولا

آموزش و درآمد واقعی و منطقی از اینترنت ( درآمد کلیکی PTC)

از وبگردی در اینترنت کسب درآمد کنید

نیاز به یک وب سایت

1- علاوه بر تلفن و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر

2- نمایش محصولات شما همیشه برپاست با کمترین هزینه

3- وقتی کسی در اینترنت مثلا بدنبال کتاب فیزیکی می گردد که شما آن را نوشته اید یا ناشر آن هستید در جستجوگری مثل گوگل خیلی راحت شما را پیدا می کند .

4- مشتری برای دفعات بعدی خیلی بیشتر به فروشگاه آنلاین شما مراجعه میکند ، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط یک کلیک است و هزینه ای هم ندارد!

5- هزینه تبلیغات محصولات در اینترنت بسیار کمتر از رسانه های دیگر مانند تلویزیون و رادیو است . پس می توانید سایت خود را با هزینه ای بسیار جزئی در سایت های دیگر تبلیغ کنید .

6- اظهار نظر در محیط شبکه برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است . پس خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود .

7- مشتریانی که نمی توانند بصورت حضوری از شرکت یا فروشگاه شما بازدید کنند ، حال میتوانند حداقل محصولات شما را در سایتتان ببینند . این مشتری ممکن است حتی در جزایر قناری باشد !

8- اگر محصولی تولید می کنید که طیف وسیعی از نسل جوان از آن استفاده می کنند ، سایت هایی درباره محصول شما مطلب می نویسند . بدون اینکه حتی روح شما هم خبر داشته باشد .

9- برای اینکه در مقابل همکارانتان در محدوده کاری کم نیاورید ایجاد یک سایت از نون شب هم واجب تره .

10- تجارت الکترونیک در جهان یک چیز کاملا ساده و جا افتاده است . اما در ایران بعلل گوناگون ( از جمله نبودن کارت های اعتباری ) این مورد هنوز برای مردم ما امری نا آشناست .


از فروشگاه ما آسان و با اطمینان خرید کنید 
تاریخ ارسال: سه‌شنبه 21 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 03:34 | نویسنده: arfo | چاپ مطلب 0 نظر